Олександр Урбанський, заступник голови Одеської обласної ради, взяв участь у нараді з питань технічної можливості будівництва вітрових електростанцій на території Саф’янівської, Суворовської та Ренійської громад.
![](https://odessaonduty.today/wp-content/uploads/2024/06/447752261_992388649553850_1148999077062580953_n.jpg)
Українське Придунавʼя має потужний потенціал для розвитку альтернативних джерел енергії — вітрової, сонячної та інших, що не тільки сприяє досягненню Україною енергетичної безпеки, а й дозволяє територіальним громадам отримати нові робочі місця та збільшити надходження до місцевих бюджетів!
![](https://odessaonduty.today/wp-content/uploads/2024/06/447808841_992388476220534_420111153750568772_n.jpg)
«Під час наради заслухали представників кампанії, яка проєктує та будує вітрові електростанції у країнах Європи. Вони детально розповіли про процес реалізації проєктів з енергозабезпечення: від розробки інвестиційного плану та проєкту землеустрою до будівельних робіт і підключення до електромереж.Тож продовжуємо працювати в даному напрямку!», — підкреслив він.
фыафы афыа фы афы а