![](https://odessaonduty.today/wp-content/uploads/2024/02/422661528_911818083980635_4570082501314857329_n-768x1024.jpg)
Вже вдруге Український тиждень відбувся у Вашингтоні.
![](https://odessaonduty.today/wp-content/uploads/2024/02/424637637_911817367314040_7630442126484825912_n.jpg)
«Це потужна платформа адвокації, захисту та представлення інтересів України і налагодження партнерства з США, яка стала результатом багаторічної роботи нашої команди», — зазначив депутат Одеської облради Веніамін Унгурян.
Основна мета — не дати забути про Україну, відстояти позиції та залучити якомога більше допомоги для держави.
В рамках Українського тижня відбуваються різні за форматом заходи, які сприяють подальшій співпраці наших країн у гуманітарній сфері, бізнесі та політиці.
В заходах приймали участь українські та американські державні та громадські діячі, волонтери, підприємці, духовенство, капелани.
«Ми намагаємось відповідально побудувати стратегічні та довготривалі відносини з США, розуміючи що їх допомога має для нас доленосне значення!», — підкреслив депутат.
![](https://odessaonduty.today/wp-content/uploads/2024/02/422570641_911818033980640_4503280415414338178_n-655x1024.jpg)
![](https://odessaonduty.today/wp-content/uploads/2024/02/422472201_911818587313918_1727316620799670259_n-1024x768.jpg)
![](https://odessaonduty.today/wp-content/uploads/2024/02/422625785_911818320647278_5955787937255027854_n-1024x768.jpg)
![](https://odessaonduty.today/wp-content/uploads/2024/02/421942514_911817310647379_3470625652520632036_n.jpg)
фыафы афыа фы афы а